www.cvonline.hu

Minőségügyi munkatárs

  • A hirdetés 558 napja lejárt

Csomagolástechnikával foglalkozó, svéd tulajdonú multinacionális cég keres fiatalos csapatába komplex fizikai és adminisztratív munkára minőségügyi munkatársat.

Olyan munkatársat keresünk, aki szereti a változatos és kihívásokkal teli munkát, nyitott az új ismeretekre, és lelkiismeretesen végzi a munkáját.

Feladatai:

  • Üzem és raktár minőségbiztosítási támogatása – Process monitoring rendszer működtetése
  • Munkautasítások ellenőrzése, kezelése a jóváhagyási láncban, és nyomonkövetés
  • Gyártásközi nemmegfelelő termékek kezelése
  • Karantén teljeskörű (fizikai és adminisztrációs) működtetése
  • Együttműködés a vevői és beszállítói reklamációk kezelésében
  • Együttműködés a beérkező anyag ellenőrzési utasítások készítésében, amikor szükséges
  • Rework fizikai és adminisztratív működtetése
  • Kapcsolódó adminisztrációk elvégzése
  • Minta és első termék ellenőrzése
  • Mérőeszköz rendszer kezelése és működtetése
  • Együttműködés a többi részleggel
  • Havi pénzügyi zárást érintő minőségügyi feladatok kezelése

Elvárások:

  • minőségügyi területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat vagy pályakezdő minőségügyi mérnök
  • Word, Excel programok készségszintű ismerete,
  • önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás

Előny:

  • Microsoft Dynamics AX vagy Navision rendszer ismerete
  • Angol nyelv alap/társalgási szintű ismerete
  • csomagolóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • telefon
  • céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Fót – M0 (Újpestről ingyenes céges buszjárat közlekedik)

Magyar (és angol) nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő