www.cvonline.hu

Minőségügyi munkatárs-Várpalota (Ref.szám: RE-1242)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2015.12.10.
Hirdetés azonosító: 944385

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Pályakezdők (minőségbiztosítási területen szerzett felsőfokú képzettséggel rendelkezők) jelentkezését is várjuk!
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • ISO 9001 szabvány ismerete
  • Belső auditori képzettség/tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés

Feladatok:

  • Termék előállítási folyamat felügyelete
  • Termékek minőségének ellenőrzésének támogatása
  • Felmerülő minőségügyi problémák elemzése, megoldása
  • Minőség folyamatos fejlesztése
  • Vevői, illetve belső reklamációk kivizsgálása
  • Mérő,- ellenőrző eszközök beszerzésének koordinálása, eszközök nyilvántartása, kalibrálása, szükség esetén javítása
  • Minőségellenőrök munkájának koordinálása
  • Külső és belső auditokon való részvétel
  • Aktív részvétel a vevői látogatásokon
  • Minőségügyi oktatások megtartása
  • Minőségügyi vezető támogatása

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias munkahelyi légkör
  • Versenyképes bérezés
  • Sokrétű feladatkör

Munkavégzés helye:

Várpalota

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnere megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát magyar és angol nyelven a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és az RE-1242-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Várpalota
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő