www.cvonline.hu

Minőségügyi munkatárs-Székesfehérvár (Ref.szám: HM-1308)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.11.08.
Hirdetés azonosító: 976003

Feladatok:

  • Aktív részvétel a minőségügyi rendszerek működtetésében
  • Gyártásközi minőségügyi problémák és a vevői reklamációk kezelése
  • Műszaki változtatások nyomon követése
  • A területhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • A termelési folyamat minőségének biztosítása, részvétel a hibaanalízisekben
  • Javító intézkedési tervek készítése a belső és külső auditok kapcsán

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Termelővállalatnál, minőségbiztosítási területen szerzett minimum két éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó technikák (pl.: 8D, 5W) gyakorlati ismerete
  • APQP, PPAP, FMEA, MSA ismeretek
  • ISO/TS 16949 alapos ismerete
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos, határozott fellépés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Bejárási támogatás
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy külföldi partnerkörrel rendelkező magyar tulajdonú, fémmegmunkálással foglalkozó vállalkozás részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1308-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónika HR Tanácsadónál a +36 20/983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő