Minőségügyi munkatárs - Sopron-Kapuvár-Csorna (Ref.szám: NB-1305)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Jelentkezési határidő: 2016.01.15.
Hirdetés azonosító: 971660

Elvárások:

  • Min. Középfokú szakirányú végzettség
  • Kézi mérőeszközök ismeret
  • Rajzolvasási készség
  • Számítógép felhasználói szintű ismeret
  • Kétműszakos munkarend vállalása!

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • 3D mérőgép és program ismeret
  • Lemezmegmunkálási, forgácsolási tapasztalat

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási és minőségellenőrzési feladatok ellátása
  • Elsőminta dokumentációk készítése
  • Gyártásközi ellenőrzés
  • Mérések végrehajtása
  • Mérőeszközök kezelése
  • Minőségirányítási rendszer dokumentumainak használata

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Műszakpótlék
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye:

Sopron-Kapuvár-Csorna környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Európa egyik legdinamikusabban fejlődő gépgyártó cége számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1305-ös referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka, Mérnök / Műszaki
Régió Csorna
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő