Minőségügyi munkatárs - Pápa környéke (Referenciaszám: NB-1450)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.03.26.
Hirdetés azonosító: 1022600

Feladatok:

  • Minőségbiztosítás és minőségellenőrzés a napi munkafolyamatokban
  • A minőségellenőrzés áruérkezéskor és árukiadáskor
  • A szereléssel kapcsolatos minőségi problémák dokumentálása és továbbítása a felelős személynek
  • A komissiózott és raktárkészleten lévő áru minőségének és csomagolásának ellenőrzése
  • A meghatározott folyamatok, eljárások kivitelezése
  • dokumentáció, ellenőrző cédulák kitöltése, reportolása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú német nyelvismeret
  • Tapasztalat a minőségbiztosítás területén
  • Műszaki rajz ismerete
  • Fém-és faipari anyagismeret
  • Számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai és nyelvi továbbképzés
  • Biztos munkahely egy nemzetközi hátterű nagyvállalatnál

Munkavégzés helye:

Pápa környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. soproni partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1450-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő