www.cvonline.hu

Minőségügyi munkatárs - német nyelven

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1077896

Első osztályú acélipari termékeket gyártó megbízónk számára keresünk minőségügy területén jártas szakembert.

Feladatok:

- a bejövő nyersanyagok és a késztermékek mechanikai és kémiai szempontok szerinti ellenőrzése
- termelés által előállított termék megfelelőségének minősítése, vizuális ellenőrzése
- anyagvizsgálatok, szakítószilárdság vizsgálatok és mérési feladatok elvégzése
- mérőműszerek ellenőrzése, beállítása
- beszállítók minősítése, ügyfél reklamációk kivizsgálása, kezelése
- elő- és próbadarabok gyártási paramétereinek meghatározása
- hibaköltség elemzés
- sorozatgyártás feltételeinek biztosítása, folyamatos mérések és ellenőrzések

Elvárások:

- Műszaki középfokú végzettség
- Termelő közegben szerzett 1- 2 éves minőségügyi szakmai tapasztalat
- Acélipari szakmai tapasztalat előny
- Társalgási szintű NÉMET nyelvtudás elvárás, angol nyelvtudás előny
- SAP vállalatirányítási szoftver ismerete előny
- MS Office programok ismerete
- Önszervező készség, döntéshozó képesség, kommunikációs készségek, felelősségvállalás
- 2 vagy 3 műszakos munkarend és időszakos hétvégi készenlét vállalása

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- Nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
- Továbbképzési, tanulási lehetőségek
- Külföldi betanulás, képzés (belépéstől várhatóan 2016. októberig)
- Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban, legújabb technológiák megismerése
- Versenyképes jövedelem

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján