www.cvonline.hu

Minőségügyi munkatárs / Bemintázó

  • A hirdetés 638 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Bemintázással kapcsolatos vevői követelmények figyelemmel kísérése;
Új termékek bemintázása a vevők felé;
Bemintázási eljárás lebonyolítása, a hozzá kapcsolódó adatok rögzítése;
Bevizsgálási jegyzőkönyvek készítése;
Elkészített mintadarabok ellenőrzése és dokumentálása;
PPF/PPAP dokumentációk összeállítása, eljuttatása a vevők felé;
Belső reklamációk intézése CAQ rendszerben.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség
Német nyelv ismerete szóban és írásban
Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

PPF/PPAP ismeret

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár-Győr vonzáskörzete, Győr-Moson-Sopron megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

versenyképes fizetés
fejlődési lehetőség

Ideális pályázó:

Jó kommunikációs készséggel és problémamegoldó képességgel rendelkezik
Rugalmas
Csapatmunkára képes és hajlandó is

Helyek Győr
Mosonmagyaróvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Elektromos karbantartó - Győr (Referenciaszám: NB-589)

Man at Work Kft.

Feladatok: Gyártóberendezések rendelkezésre ál...
Győr

Gyártmánytervező - konstruktőr

Leier Hungaria Kft.

Gyere, és tervezz velünk!LÁTVÁNYOS PROJEKTEK,...
Győr

Esztergályos - Győr (Referenciaszám: NB-1602)

Feladatok: Kiadott munkadarabok megmunkálása ...
Győr