www.cvonline.hu

Minőségügyi munkatárs /Bejövő áru minőségbiztosítás/ - Vác

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 840030

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • napi minőségirányítási feladatok elvégzése
  • beszállítókkal való kapcsolattartás, auditokon való részvétel
  • reklamációk kezelése és elemzése
  • minőségirányítási dokumentációs rendszer kezelése
Elvárások:
  • műszaki felsőfokú /főiskolai vagy technikumi/ végzettség
  • német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • stabil ISO 9001 ismeret (ISO/TS 16949 ismeret előny)
  • haladó MS Office felhasználói ismeretek
  • csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, terhelhetőség
  • folyamatos innovatív gondolkodás
Előny:
  • minőségügyi végzettség
  • autóiparban szerzett minőségügyi gyakorlat
  • az első idegen nyelvtől függően angol vagy német nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
Munkavégzés helye:
  • Vác
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vác