www.cvonline.hu
Minőségügyi mérnök/technikus
Trenkwalder Kft
Régió: Tolna, Tolna
Hozzáadva: 2017.08.26.
Jelentkezési határidő: 2014.06.23.
Hirdetés azonosító: 816040
lejárt

Szekszárdi Partnercégünk részére munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • 8D riportok intézkedéseinek bevezetése, átadása, megoldása a gyártó területeken
  • Intézkedési listák, akciótervek, auditok utáni feladatlisták érvényesítése, bevezetése
  • Gyártás során szemrevételezés/intézkedés a következő területeken:
  • beépülő félkész, késztermékek azonosítása
  • gyártáshoz használt segédeszközök/berendezések/mérőeszközök meglétének, használatának ellenőrzése, felügyelete, intézkedés a javításáról
  • belső minőségi hibák, belső és külső reklamációk
  • 5S –rendszer aktív felelőse a gyártóterületen
  • Vevői auditok során a minőségirányítási vezetők munkájának támogatása

Elvárások:

  • Releváns műszaki végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat minőségbiztosítási területen
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek, vállalatirányítási rendszerek ismerete

Előny:

  • Felsőfokú minőségügyi végzettség
  • Kábelgyártásban vagy elektronikai iparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség egy stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cégnél

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.