www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnökség vezető T07mmv

  • A hirdetés 171 napja lejárt

Komárom-Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Minőségügyi mérnökség vezető munkatársat.

Pozíció azonosító: T07mmv

Kategória: Mérnök Menedzsment, Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladatok:

  • Vezeti az EV/HEV automata APU minőségügyi csapatát;
  • Belső-,külső auditra való felkészítések koordinálása a területen;
  • Gyártási folyamatok támogatottságának biztosítása;
  • Folyamatosan fejleszti a vevőinkkel való kapcsolatot;
  • Aktívan támogatja az előforduló reklamációk kapcsán szükséges gyökerek elemzéseket és végrehajtatja a javító-megelőző intézkedéseket;
  • Beszállítók kezelése és fejlesztése;
  • Aktív részese a Lean gyártási folyamatok bevezetésének és fenntartásának az üzemegységen belül;
  • Lean Work Shop –ok vezetése és erőforrásokkal való támogatása, valamint új oktatók kinevelésének biztosítása;
  • Új termék bevezetése, vagy termékmódosítás esetén koordinálja a folyamatok kialakítását, illetve megfelelő erőforrásokkal támogatja és felügyeli a projektet.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Minőségügy területén szerzett szakmai tapasztalat;
  • Autóipari követelmények alapos ismerete;
  • Erős angol nyelvtudás;
  • Erős számítógép-kezelői ismeret;
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Vevőközpontú szemléletmód.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő