www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 594 napja lejárt

 A Bumet Hungary Kft., lemezalkatrészek gyártója (Link megjelenítése),

munkatársat keres.

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk)!

Feladatok:

  • Mintagyártással kapcsolatos ellenőrzések és mérések végrehajtása, dokumentálása autóipari követelményeknek (PPAP folyamat) megfelelően
  • NPI (új termék bevezetési) folyamat támogatása
  • Oktatási anyagok kidolgozása, munkavállalók minőségügyi oktatása
  • Külső és belső reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Műszaki rajzismeret
  • Gépészmérnök (minimum főiskolai) végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek (Office csomag)
  • Műszaki angol nyelv ismerete (interjú angol nyelven)

Előnyt jelent:

  • Hasonló iparágban megszerzett tapasztalat (szakmai gyakorlat)
  • Szakirányú (minöségbiztosítási) diploma
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete (ISO 9001, ISO/TS 16949)

Juttatások:

  • Biztos vállalati háttér, multinacionális környezet egy holland, magántulajdonú cégnél
  • Debrecen térségében elfogadott bérezés
  • Cafeteria, bónusz rendszer

Munkavégzés helye:

Debrecen

Magyar-angol nyelvű önéletrajzokat és motivációs leveleket a következő címre várjuk:

 Menyhért Barna – Minőségügyi Vezető

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol