www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

  • A hirdetés 604 napja lejárt

A FÉMALK ZRT.  25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.

Link megjelenítése

Az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

Főbb feladatok:

  • Minőségirányítási rendszer működtetésében való közreműködés
  • Új termékek bevezetésének támogatása, PPAP dokumentációk elkészítése
  • Minőségügyi problémák kezelése
  • Projektekben való részvétel
  • Belső dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóiparban szerzett minőségügyi tapasztalat
  • Erős középszintű aktív német nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez (angol nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
  • Megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Fiatalos csapat
  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el  magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő