www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 989016
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnerünk megbízásából keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Vevői specifikáció / MES beállítás / MO megfelelőségének monitorozása
  • CIR, PD, Súly, keménység, stb. trendelemzések készítése termékenkénti/gépenkénti összefüggésben
  • Tray filling megfelelőségek felülvizsgálata
  • Mintagyártás friss és visszamérést követő eredményei alapján fresh/aged értékek meghatározásában adatszolgáltatás
  • Új gépek, illetve új termékek minőségügyi kvalifikációjának levezénylése, kiértékelése, javaslattétel a fejlesztésre
  • Bejövő áru specifikációk / CoA-k összehasonlításából származó eltérések kimutatása
  • Címkézésekkel, csomagolással kapcsolatos termék / vevő specifikus utasítások készítése
  • Patrol és QC/4 ellenőrzések és labormérések alapján trendelemzések
  • MSA, QTM crosscheck-ek elvégzése
  • Reklamációk kezelése, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki, minőségügyi mérnök végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek: Microsoft Office, valamint MS Projektek
  • Határozottság
  • Proaktivitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Gyors helyzet felismerési és probléma megoldási képesség

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ipari környezetben szerzett releváns munkatapasztalat
  • Belső auditori képesítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges buszjárat Budapestről
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya