www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 576 napja lejárt

Élelmiszergyártó és értékesítő multinacionális cég veszprémi gyára munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok

  • Gyökérok elemzések, megelőző és helyesbítő tevékenységek meghatározása, bevezetése, megvalósulás és hatásosságának monitorozása,
  • új termék bevezetésekben való részvétel,
  • minőségügyi sztenderdek meghatározása, gyártásba való bevezetése,
  • minőségügyi mutatók alakulásának monitorozása, elemzések, napi, heti, havi riportok készítése,
  • gyártástechnológiai folyamatok folyamatos fejlesztése, minőségjavítás,
    minőségügyi oktatások tervezése, lebonyolítása,
  • önálló projektmunka minőségügyi területen.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gépész, villamosmérnök, egyéb műszaki v. minőségügyi mérnök),
  • gyártókörnyezetben szerzett 1-3 év minőségügyi mérnöki vagy folyamatmérnöki tapasztalat,
  • folyamatos fejlesztési eszközök (5W, 8D, RCA, CAPA, SPC, QP, PQP stb.) minőségügyi módszerek ismerete,
  • tárgyalóképes magyar és angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • szisztematikus gondolkodás, csapatmunkára való hajlandóság,
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség.

Előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari vagy vegyipari tapasztalat,
  • WCM/TPM módszerek ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség,
  • felelősségteljes és önálló feladatok,
  • nemzetközi környezet.

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol