www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 669 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása, akciótervek kidolgozása
  • Vevői reklamációk kezelése, koordinálása, vevői elégedettség nyomon követése
  • Gyártásközi minőségügyi problémák kezelése
  • Új termékek bevezetésének minőségügyi támogatása
  • Ellenőrzési módszerek kidolgozása
  • Belső hibaanalízisek elkészítése, akciók definiálása
  • Gyártási tervek megvalósítása, a gyártás optimalizálása
  • A minőségügyi dokumentációk elkészítése
  • Belső auditok előkészítése, és azokon való aktív részvétel
  • Minőségügyi folyamatok fejlesztése
  • Beszállítók fejlesztése minőségügyi szempontok alapján

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, vagy legalább 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Multinacionális környezetben, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat

  • ISO/TS 16949 szabvány ismeret

  • APQP folyamatokban való jártasság

  • PPAP dokumentációk készítésében való jártasság

Előny:

  • Német nyelvismeret

  • Autóipar területén szerzett tapasztalat

  • Elektronikai területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Mór
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol