www.cvonline.hu
Minőségügyi mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.09.28.
Hirdetés azonosító: 972631
lejárt

15 éve Pécsett működő, folyamatosan fejlődő partnercégünk részére keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségtervezési feladatok ellátása új és széria termékekkel kapcsolatban
  • Gyártási folyamat ellenőrzése, belső auditok elvégzése
  • Nem megfelelőségekre hozott intézkedések végrehajtásának ellenőrzése
  • Minőségügyi rendszer felügyelete, hatékonyságának biztosítása
  • Beszállítói kapcsolattartás, részvétel a beszállítók értékelésében és fejlesztésében, beszállítói auditok végrehajtása
  • Minőségi információk gyűjtése és elemzése, idegenáru ellenőrzés
  • Vevői kapcsolattartás, vevői reklamációk kezelése, intézkedések meghozatalában való aktív részvétel
  • Statisztikai kiértékelések, beszámolók készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök)
  • Legalább 2-3 éves autóipari minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes német/angol nyelvtudás
  • ISO TS szabvány és VDA 6.3 és 6.5 ismerete előnyt jelent

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.