www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 970131

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Karbantartja és ellenőrzi a termék bemintázási dokumentációját
  • Termék bemintázás végrehajtása, kezelése, vevői jóváhagyás biztosítása (EMPB, PPAP)
  • Használja az összes minőségtervezési eszközt, mellyel megfelelő minőségi szinten tartja a dokumentációt (különös tekintettel a termék bemintázás dokumentációra)
  • Feladata biztosítani a folyamatos fejlődést a gyártásban az összes terméken
  • Egyeztet a vezetőkkel az összes minőségügyi feladatokról az új projektek kapcsán
  • Biztosítja, hogy minden minőségügyi tevékenységet a BOS-, TS 16 949-, ISO 9001 szabványokkal és specifikációkkal, valamint vevői követelményekkel összhangban végezzenek
  • Biztosítja, hogy a vevői és belső minőségügyi problémák a problémamegoldó módszerek (8D Riport, stb.) használatával oldják meg
  • Elkészíti a szükséges helyesbítő / megelőző intézkedéseket, nyomonköveti és ellenőrzi a javító intézkedések folyamatát

Elvárások

  • Szakirányú diploma minőségirányítás területén vagy egyéb műszaki területen
  • Szakképesítés minőségügyi területen, beleértve minimum a PPAP, FMEA, Control Plan, SPC, alap MSA,
  • folyamatos fejlesztés (CI) ismereteket
  • Minimum 1 év autóipari tapasztalat (minőségügy területén)
  • Tapasztalat az alábbiak tekintetében: AIAG Quality Planning és Control Plan, autóipari szabványok, FMEA, PPAP, műszaki rajzok, VDA 2 kötet (EMPB)
  • Minőségügyi rendszer tapasztalat, vevői kapcsolattartás
  • Önálló munkavégzés
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Győr-Veszprém térsége

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország