www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 970129

Megbízónk multinacionális autóipari vállalat, Tier1 beszállító. Számára a bővülő gyártáshoz, új termékek sikeres bevezetéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Adott termelőegység támogatása minőségügyi szempontból
  • Vevői kapcsolattartás, reklamációk kezelése, vevői auditokra való felkészülés, auditokon való aktív közreműködés
  • Új termékek bevezetésének támogatása, Új termékek minőségtervezése
  • Folyamatképesség vizsgálatok (SPC) koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Több éves autóipari beszállító cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • ISO/TS 16949 szabványrendszer alapos ismerete
  • SPC, FMEA, CP, APQP/PPAP, MSA, R&R ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes bérezés
  • Változatos munka nemzetközi cégnél, nagyvállalati környezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Győr-Veszprém térsége

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország