www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

  • A hirdetés 786 napja lejárt

Az amerikai Hungary Enbi magyarországi leányvállalata, mely vezető szerepet tölt be az irodai gépek, másolók, faxok, nyomtatók, valamint bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumiipari termékek; valamint a megújuló energiaforrások hőtároló rendszereinek szigetelésének gyártásában, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Az új munkatárs feladatai:

  • Vevőkkel történő kapcsolattartás minőségügyi kérdésekben
  • Első minta vizsgálatok és vonatkozó dokumentáció vevői igény szerinti elkészítése
  • Termékek minőségi problémáinak kivizsgálása
  • Vevői reklamációk kivizsgálásának koordinálása és vevők felé történő riportálása
  • Helyesbítő és megelőző intézkedések kidolgozásának koordinálása
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel
  • Belső auditok lebonyolítása (termék, folyamat)
  • Minőségirányítási rendszerdokumentáció készítésében való aktív részvétel

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség; minőségügyi jellegű képzés előny
  • Termelővállalatnál, hasonló munkakörben szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • Metrológiai és statisztikai folyamatszabályozási ismeretek
  • Valamely minőségirányítási rendszer mélyreható ismerete
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű PC-ismeret
  • Jogosítvány

Bérezés és juttatás: megegyezés szerint.

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre.

Kapcsolattartó: Haváné Bakos Leonóra

Hungary Enbi Kft.,

H-2651 Rétság, Ipari park 6.

Helyek Nógrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol