www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 954787
lejárt

Minőségirányítási csoportvezető mérnök

Feladatok, felelősségek:

  • Az üzem minőségirányítási folyamatainak fejlesztése, részvétel a belső és vevői auditokon.
  • Az eljárási és műveleti utasításokban rögzített folyamatok felügyelete.
  • Vevői reklamációk kezelése, javító intézkedések bevezetése és azok követése.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal, vevői érdekek képviselete
  • Mintagyártás felügyelete a termelésben, gyártásindítás, folyamat ellenőrzése.
  • A napi minőségirányítási feladatok menedzselése az üzem mindenkori minőségirányítási céljainak elérése érdekében.
  • Minőségellenőrök és minőségügyi mérnökök szakmai vezetése és képzése a termelésben.

Elvárások:

  • minőségügyi mérnök végzettség
  • multinacionális lehetőleg autóipari beszállító cégnél hasonló pozícióban eltöltött min. 2-3 éves tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret feltétel
  • vevő és folyamatközpontú gondolkodásmód , felelősségteljes, proaktív, fejlesztő típusú minőségi munkavégzés

Német nyelvtudás. Fröccsöntőüzemi tapasztalat.

Változatos, felelősségteljes feladatok.

Legújabb technológiai trendek megismerése autóipari megbízókkal együttműködve.

Jelentkezés: emodi.edit@dologido.hu. Tel: 20/378 44 93.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu