www.cvonline.hu
Minőségügyi mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.20.
Hirdetés azonosító: 949703
lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari megbízónk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási mutatók jelentése és ellenőrzése, javító intézkedések bevezetése
  • Minőségellenőrzési tevékenység fejlesztése és irányítása, mérő- és tesztberendezések ellenőrzése
  • Gyártási folyamatok minőségbiztosítása (MSA, SPC, képességtanulmányok, mintázás, ellenőrzés, nem megfelelőség kezelése, folyamatos jobbító tevékenység végzése, hibamegelőzés)
  • A TMS és a szükséges minőségbiztosítási szabványoknak megfelelő folyamatok bevezetése és megvalósítása
  • Termék és folyamatváltozások termelésben történő kezelése, bevezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök végzettség előny)
  • Minőségügy területén termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat (2-3 év)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási szabványok, problémamegoldó módszerek ismerete
  • Önálló, analitikus problémamegoldó képesség
  • Autóipari szabványok ismerete előny (ISO TS 16949 / VDA6.3 / VDA6.5)
  • Folyamatok jóváhagyásában szerzett tapasztalat (PPAP / VDA2)
  • Statisztikai módszerek, szoftverek alkalmazásában szerzett jártasság
  • MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Teammunkában való együttműködési készség
  • Kiváló kommunikációs készség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.