www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.01.01.
Hirdetés azonosító: 948803

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan bővülő multinacionális autóipari beszállító ügyfelünk részére keresünk minőségügyi mérnök munkatársakat Győrbe.

Feladatok:

-Új és széria termékekkel kapcsolatos minőségtervezési feladatok ellátása
- Gyártási folyamat-monitoring, belső auditok elvégzése
- A nem megfelelőségekre hozott intézkedések végrehajtásának ellenőrzése.
- A minőségjavítás érdekében hozott műszaki változtatások próbáihoz, kísérleti gyártás tervezéséhez, az előkészületek ellenőrzésében, a végrehajtás irányításában, az eredmények kiértékelésében
- Minőségügyi rendszer hatékonyságának és auditokon történő megfelelésének biztosítása; beszállítói auditok végrehajtása az éves auditterv szerint és a nem-tervezett beszállítói auditok kezdeményezése, végrehajtása.
- Minőségügyi rendszer felügyelete, dokumentáció karbantartása
- Nemak beszállítói követelményeinek érvényesítése a beszállítók felé, a beszállított áru megfelelőségének biztosítása érdekében.
- Közreműködés a beszállítók minőségügyi rendszerének folyamatos fejlesztésében a Nemak követelmények érvényesítés útján.
- Minőségi információk gyűjtése és elemzése, idegenáru ellenőrzésének eredményei, beszállítói reklamációk, beszállítói értékelése
- Statisztikai kiértékelések, beszámolók készítése a heti termékmegbeszélésekre külső selejt vonatkozásában
- Kapcsolattartás a vevővel vagy annak helyi képviselőjével: a hozzá tartozó termékek esetében, a legfelsőbb vezetés megbízottjaként biztosítja, hogy a vevői igények figyelembevételre kerüljenek, így joga és kötelessége részt venni a különleges jellemzők kiválasztásában, a minőségi célok meghatározásában.
- Vevői panaszok, reklamációk közvetlen fogadása, kivizsgálása, intézkedési tervek összeállításában támogatja a folyamatmérnököt, a vevőnek küldendő válasz egyeztetése a Termék-és folyamatmérnökség vezetőjével és a Minőségügyi Vezetővel.

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előny)
- Minőségbiztosítási szakirány előny
- Autóipari minőségügyi rendszerek ismerete elméletben és gyakorlatban (legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat)
- Tárgyalóképes angol vagy német ÉS min. kommunikációképes francia vagy spanyol

Amit kínálunk:

- Versenyképes alapbér
- Negyedéves és éves prémiumok
- Cafetéria
- Hosszú távú, stabil munkalehetőség
- Szakmai fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a