www.cvonline.hu
Minőségügyi mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.06.24.
Hirdetés azonosító: 941853
lejárt

Mezőgazdasági profilú Partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségügyi projektek előkészítése: javaslattétel a fejlesztési irányokra
  • Minőségügyi projektek és azok folyamatainak megtervezése, projektterv összeállítása
  • Minőségügyi projektekkel kapcsolatos feladatok végzése
  • Folyamatok figyelemmel kísérése, azok fejlesztése
  • Minőségügyi oktatások tartása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (agrármérnök, vegyészmérnök, élelmiszeripari mérnök)
  • Minőségirányítási rendszer (ISO 9001) működtetésében szerzett ismeret, rendszerépítési és működtetési gyakorlat
  • Minőségmenedzsment ismeretek
  • Legalább 5 éves agráripari-élelmiszeripari termelőüzemben hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Proaktív, rendszerközpontú minőségszemlélet, amivel agráripari termelési területen képes új folyamatokat bevezetni, változásokat támogatni
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú területi mobilitás, esetleges költözési hajlandóság
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Előny a multinacionális cégnél szerzett gyakorlat és vállalatirányítási rendszer használatának ismerete

Amit nyújtunk:

  • Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben
  • Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.