www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 770 napja lejárt

A J. H. Ziegler cégcsoport mintegy 300 fővel műszaki textíliákat gyárt autóipari- és egyéb ipari felhasználásra németországi Achern és Lambrecht, kínai Huzhou, valamint Magyarországon, bábolnai telephelyein. Erőteljes növekedésünket szeretnénk a jövőben is tovább folytatni.

Társaságunk további fejlődésének biztosítása érdekében magyarországi telephelyünkre, fiatalos csapatba azonnali belépéssel keresünk;

Minőségügyi mérnököt

Feladatok:

  • Első minta jóváhagyásokhoz szükséges dokumentáció elkészítése, PPAP csomag benyújtása VDA és ISO/TS16949 alapján
  • A felelősségi körébe tartozó gyártósorokon/termékcsaládoknál felmerülő minőségi problémák kezelése
  • Bármely termék, folyamat vagy rendszer nem megfelelősége esetén vizsgálatot indítani, lehetőség és szükség szerint a problémamegoldó módszerek lépéseit követve, valamint aktív részvétel a szükséges akciók bevezetésében
  • Folyamatok, termékek minőségének fejlesztése
  • Minőségbiztosítási vizsgálatok dokumentálása, jelentések készítése
  • Minőségi szabványok megismertetése és betartatása, dokumentálása
  • Reklamációkezelés, kivizsgálások elvégzése, válaszadás - 8D riport

Elvárások:

  • Abszolvált felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban, angol előnyt jelent
  • Min. 1 év autóipari tapasztalat
  • Autóipari minőségirányítási rendszerek ismerete (pl. ISO/TS16949)
  • Minőségtechnikák alkalmazása (8D, FMEA, CP, 5Why, Ishikawa)
  • Méréstechnikai ismeretek
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Belső minőségbiztosítási rendszerek ismerete
  • Magas szociális kompetencia és csapatjátékos jellem
  • Elkötelezettség, megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés, érvényesülési képesség, felelősségvállalás
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör
  • Változatos feladatok és projektek

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel a következő e-mail címre.

J.H. Ziegler Magyarország Kft.

2943 Bábolna,

Ipar u. 3.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német