www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.05.27.
Hirdetés azonosító: 927267

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk Tatabányán mûködõ észak-európai kultúrájú termelõ vállalat. Jelenleg az alábbi pozíció betöltésére keresik az ideális jelöltet: Minőségügyi mérnök

Feladatok:

- operatív minőségbiztosítási feladatok végrehajtása
- új termékek bevezetésének támogatása,
- a gyártáshoz szükséges minőségbiztosítási dokumentumok kidolgozása, ill. kidolgoztatása
- szisztematikus napi hibaelemzés
- kapcsolattartás, reklamációkezelés
- javító, megelőző tevékenységek meghatározása, az intézkedési tervek koordinálása, végrehajtásának ellenőrzése
- folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi gyárakkal minőségügyi kérdésben
- jelentések készítése
- dolgozók oktatása

Elvárások:

- felsőfokú műszaki végzettség
- 1-2 év munkatapasztalat
- magabiztos angol nyelvtudás
- felhasználói szintû számítógépes ismeretek
- önálló és felelõsségteljes munkavégzés
- jó problémamegoldó és kommunikációs készség
- nyitottság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

- széleskörű juttatási rendszer, letelepedési támogatás karrierlehetőség
- továbbképzési lehetőségek
- korszerű management módszerek elsajátítása
- igényes, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a