www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 923709
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A Get Work Trend Kft. multinacionális partnercége megbízásából az alábbi munkakörbe keres munkavállalót

(K-6-M)

Feladatok:

  • beszállítókkal való kapcsolattartás szem előtt tartva a termékminőség javulását,
  • reklamációkezelés,
  • bejövő áru ellenőr munkájának szervezése, irányítása,
  • auditok levezetése, támogatása,
  • beszállítói minőségrendszerek értékelése, standardok bevezetésében való aktív részvétel,
  • minőségügyi dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • minőségügyben szerzett releváns szakmai tapasztalat (autóipari szabványok ismerete előny)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • angol vagy német folyékony nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet, magyar és az elvárásoknál megjelölt idegen nyelvű, fényképes önéletrajzzal.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya