www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 899 napja lejárt

Multinacionális autóipari gyártó partnercégünk számára keresünk jelenleg új kollégát a következő pozícióba:

(Székesfehérvár)

Legfontosabb munkaköri feladatok:

  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal, vevőkkel
  • Részvétel a gyártási dokumentumok (FMEA, CP, Flow chart) tervezésében, készítésében - ezen dokumentációk ellenőrzése,
  • A korábbi lessons learnt dokumentációba/folyamatba való integrálásának felügyelete
  • A meglévő termékek minőségi mutatóinak összegyűjtése, a kereszt funkcionális csapat számára rendszeres megbeszéléseken ezek prezentálása
  • Kapcsolattartás a tervezéssel és a gyártással, havi folyamatos fejlesztési értekezletek szervezése, vezetése a tervezés és gyártás részvételével.
  • Beszállítói, vevői látogatások, megbeszélések támogatása, 8D riportok készítése, ok elemzések vezetése
  • Részvétel a belső auditokon, sori validálásokon

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év minőségirányításban szerzett releváns tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Modern, ergonomikus munkakörnyezet
  • Tanulás- és családbarát munkahely
  • Karrierlehetőség

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát az alábbi címre a pozíció megnevezésével.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol