www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 694 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk, az autóipar stabil, növekedési pályán lévő vállalkozása, melynek vevői a világ nagy autógyárai

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A pozíció betöltője a teljes termékciklus alatt támogatja a vevőt a minőségügyi problémák megoldásában
Vevői kapcsolattartás és vevői reklamációk feldolgozása
Minőségfejlesztési tevékenység
Új termékek bevezetésének minőségügyi támogatása
Beszállítókkal való kapcsolattartás

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Minőségbiztosítási rendszerek ismerete
Autóipari tapasztalat
Felsőfokú műszaki végzettség
Munkanyelv szintű angol nyelvtudás

ELŐNY:

Német nyelvtudás előny

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest vonzáskörzete

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes fizetés
Kafetéria

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1159 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Pest
Fejér
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő