www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.03.14.
Hirdetés azonosító: 896760
lejárt

Kecskeméti elektronikai termelővállalat megbízásából keresünk gyakorlattal rendelkező

munkatársat.

Feladatok:

  • Új termékek gyártásához kapcsolódó projektek teljes körű vezetése
  • Előkalkulációk készítése
  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Fejlesztési projektek teljes körű dokumentációjának elkészítése
  • Prototípus gyártás felügyelete
  • Szériagyártás indítása
  • Gyártóeszközök fejlesztésében való közreműködés

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Termelőcégnél, projektek vezetésében szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú német és alapfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu