www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 764 napja lejárt

Ügyfelünk, egy dinamikusan fejlődő nemzetközi hátterű, szakértői szolgáltatást nyújtó vállalat. Megbízásukból keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Nemzetközi autóipari/elektronikai gyártócégenél történő minőségügyi reklamációk kezelésének, a külföldi beszállítók képviseletének kooridálása a Partner telephelyén
  • A megbízó igényeinek folyamatos felmérése, figyelemmel követése.
  • Kapcsolattartás a Patner képviselőivel.
  • A területhez tartozó tevékenységek megtervezése, munkatársak koordinálása
  • Minőségügyi probléma esetén a reklamáció nyomonkövetése, kommunikáció a Patner felé, a szükséges intézkedések végrehajtása
  • Belső auditokon való részvétel, intézkedések bevezetése, azok folyamatos nyomonkövetése
  • 8D vagy ezzel ekvivalens helyesbítő intézkedések véghezvitele
  • Projektekben való részvétel
  • Szükséges riportok elkészítése, illetve elkészítésük koordinálása a Partnerek és a Vezetőség számára

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol VAGY német nyelvtudás
  • Minimum 1-2 éves tapasztalat autóipari gyártó – vagy beszállító cégnél
  • Termelésben vagy minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Az alábbiak ismerete: ISO/TS 16949, PPAP, APQP, PDCA, 8D, SPC, FMEA
  • Kiváló kommunikációs képességek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, stabil munkahely, változatos munka
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű juttatások, az utazási költség teljes térítése
  • Széleskörű szakmai tapasztalatok megszerzése különböző projektekben való részvételen keresztül

Munkavégzés helye: Miskolc

Kontakt:

Kelemen Szabolcs

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 592

Helyek Miskolc
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő