www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 925 napja lejárt

Multinacionális, autóipari területen működő Partnercégünk számára keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás és vevői reklamációk feldolgozása;
  • Részvétel minőségügyi megbeszéléseken a vevőknél;
  • Részvétel új termékek bevezetésében;
  • Vevői auditok előkészítése és részvétel vevői auditokon;
  • Belső auditok végrehajtása;
  • Minőségfejlesztési tevékenység, az ehhez kapcsolódó hibaanalízis, végtermék tesztek tervezése elvégzése;
  • Beszállítói kapcsolattartás, beszállítói reklamációk feldolgozása;
  • Beszállítói auditok elvégzése;
  • Gyártástámogatás (ellenőrzési és munkautasítások készítése, adatgyűjtési tevékenység, selejt elemzés, stb.).

Elvárásaink:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) műszaki/mérnöki végzettség;
  • Minőségbiztosítási rendszerek, eszközök ismerete (ISO-TS, SPC, FMEA, CP, MSA, APQP);
  • Autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Kitűnő problémamegoldó készség;
  • Számítógépes ismeretek (MS Office).

Előny:

  • Német nyelvtudás;
  • Vevői minőségügyi rendszerek ismerete (Audi, VW, Ford, Jaguar, Landrover, Suzuki, Honda, Getrag);
  • SAP ismeret.

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi email email címre a pozíció pontos megjelölésével!

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol