www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.03.14.
Hirdetés azonosító: 876297
lejárt

Kecskeméti elektronikai termelővállalat megbízásából keresünk

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK munkakörbe munkatársat.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi területen, ipari környezetben szerzett szakmai gyakorlat
  • Aktív, legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Minőségügyi szabványok ismerete
  • Auditori tapasztalat
  • Ügyfélközpontú üzleti gondolkodás,
  • Eredményorientáltság és értékközpontúság

Feladatok:

  • minőségügyi problémák megoldása,feltárása, a vevői panaszok kezelése
  • vevői elégedettség javítása
  • a cég képviselete a vevők felé
  • belső folyamat/rendszerauditok koordinálása, lebonyolítása
  • részvétel termékfejlesztési folyamatban a minőségbiztosítást érintő kérdésekben
  • vevői elégedettség mérése, kiértékelések készítése,
  • részvétel a minőségbiztosítási rendszer fejlesztésében

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu