www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 868909

Az észak-kelet magyarországi régió hosszú évek óta egyik legstabilabb munkáltatójához, egyúttal a legkorszerűbb technológiával rendelkező fémipari gyártóegységéhez keresünk további kapacitásbővítés miatt Minőségügyi mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • A hozzá rendelt termékcsoportok/gyártási folyamatok felügyelete minőség szempontjából;
  • A vonatkozó területekhez tartozó minőségellenőrök tevékenységének felügyelete;
  • A vonatkozó területekhez kapcsolódó jelentések/riportok/elemzések készítése;
  • Helyesbítő- és megelőző intézkedések meghozatala;
  • A kapcsolódó folyamatok állandó fejlesztése minőség szempontjából.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Több éves hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Minőségügyi eszközök és technikák ismerete;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Önállóság;
  • Vevőközpontúság.

Amit kínálunk:

  • Amit Megbízónk kínál:
  • Pörgős, magas technológiai szintű, multinacionális gyártókörnyezetben, egymást támogató légkörben történő munkavégzés. Folyamatos képzések, régióban kiemelkedően magas bérezés (+előrelépési lehetőség, bejárás támogatása, Cafeteria).
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Észak- Kelet Magyarország

Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc