www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 867666

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

 A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Termék és gyártási folyamat minőségügyi támogatása, minőségének folyamatos fejlesztése, fenntartása és értékelése a vevői elégedettség állandó figyelembevételével,
  • Belső auditokon (termék, folyamat) részvétel, közreműködés a helyesbítő tevékenységek meghatározásában és visszaellenőrzésében, Continous Improvement projektek vezetése,
  • Hatékony minőségi követelmények kidolgozása, kivitelezése, fejlesztése,
  • Minőségi mutatók optimalizálása, hibaarány csökkentése,
  • Javaslattétel kidolgozása megelőző és javító intézkedésekre,
  • Minőségügyi dokumentációk kezelése,
  • Minőségügyi jelentések készítése,
  • Folyamatok értékelése
  • Ellenőrzési dokumentációk készítése,
  • FMEA, Control Plan, 8D, Pareto, 5Why, Ishikawa, PDCA és egyéb minőségeszközök alkalmazása.
  • Javaslattétel költségcsökkentő intézkedésekre

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök)
  • SPC, 8D, FMEA módszerekben való jártasság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat minőségbiztosítás területén
  • ISO 9001 szabvány ismerete
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Rendszerszemlélet, proaktivitás

Előny:

  • Minőségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Lean,Six sigma ismeret
  • Minőségbiztosítási szakmérnök végzettség

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti linken keresztül hozzánk.

My Carrier. My Team. Flextronics.