www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 943 napja lejárt

A Freudenberg Konszern Péceli Gyáregysége

felvételt hirdet, német-japán autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő dinamikusan növekvő csapatának erősítésére az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A társaság integrált minőségbiztosítási rendszerének működtetése, folyamatos fejlesztése,
  • A gyártási és termékkezelési utasítások, vizsgálati specifikációk készítése, ellenőrzése,
  • Termék / folyamat auditok tervezése és végrehajtása,
  • Az előírások végrehajtásának kontrollálása a gyártás területén,
  • Termékazonosítás és nyomon követhetőség betartatása,
  • Minőségügyi megbeszélések vezetése,
  • Zárolások ügyintézése, hibás termékek megjelölésének és elkülönítésének betartatása, ellenőrzése,
  • Hibaelemzések készítése, értékelése, intézkedések meghozatala, gyártási selejtek analízise, selejt statisztika készítése (heti, havi, éves),
  • Vevői reklamációk kezelése (hiba analízis, intézkedési terv, 8D),
  • Termelés támogatása minőség oldalról,
  • Technikusok munkájának koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • 2-3 év minőségügyi mérnöki tapasztalat,
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás,
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség,
  • B- kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság.

Előny:

  • Minőségbiztosítási szakirány vagy minőségbiztosítási posztgraduális képzés,
  • 2-3 év autóiparban eltöltött minőségügyi mérnöki tapasztalat,
  • SAP Q modul gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Pécel (új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett)

Jelentkezését elektronikus levélben várjuk szakmai önéletrajzzal az alábbi email címen:

Helyek Pécel
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő