www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

  • A hirdetés 1317 napja lejárt

A TRIGO Csoport több mint másfél évtizedes tapasztalattal nyújt professzionális megoldásokat világszerte a minőségügy, méréstechnika és műszaki szolgáltatások területén az autó-, repülőgép- és elektronikai ipar számára. Vállalatunk 4 kontinensen, 16 országban, több mint 4000 alkalmazottal áll partnerei rendelkezésére a beszállítói lánc minden szintjén. Globálisan elismert szaktudásunknak és előremutató minőségügyi gyakorlatainknak köszönhetően a TRIGO név az innováció és teljesítmény szinonimájává vált a minőségügyi szektorban.

Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út. Ha szeretnél dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lenni, csatlakozz a TRIGO-hoz!

FELADATOK                                   ELVÁRÁSOK                           AMIT KÍNÁLUNK

  • Multinacionális cégeknél (autóipar, elektroikai ipar) történő minőségügyi reklamációk kezelésének, külföldi alkatrészbeszállítók képviseletének koordinálása, a szolgáltatás irányítása a partnernél
  • Magas szintű, az elvárásoknak megfelelő minőségű szolgáltatás biztosítása a partnerek részére. A vevői elvárások folyamatos felimserése a kontaktszemélyekkel egyeztetve. Szakmai kapcsolattartás a partnerek képviselőivel
  • A területhez tartozó tevékenységek megtervezése, munkatársak koordinálása
  • Minőségügyi probléma esetén a reklamáció nyomon követése, kommunikáció a partner felé, a szükséges intézkedések meghozása
  • Belső auditokon való részvétel, intézkedések bevezetése, azok folyamatos visszaellenőrzése
  • 8D vagy egyéb helyesbítő intézkedési jelentések véghezvitele minőségügyi eszközök alkalmazásával
  • Projektekben való részvétel
  • Mind a partnerek, mind a társaság vezetősége számára a szükséges elemzések, jelentések elkészítése, illetve elkészítésük koordinálása

  • Magabiztos  NÉMET és/vagy ANGOL nyelvtudás  szóban és írásban
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipari gyártó vagy beszállító cégnél, minőségbiztosítási területen szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Minőségbiztosítási és/vagy termelési területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS 16949
  • PPAP, APQP, PDCA, 8D
  • SPC (Statistical Process Control), FMEA (Failure Mode and Effect Analysis)
  • MS Office ismeretek
  • Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság
  • Kiváló kommunikációs készség, kapcsolatmenedzselési képesség
  • Rugalmasság, jó szervezőkészség

  • Hosszú távú karrierlehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
  • Változatos projektekben való részvétel lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkavégzés helye: országosan
  • Munkába állás kezdete: azonnal

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérünk, hogy fizetési igényed megjelölésével küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre.