www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 1285 napja lejárt

A svájci székhelyű Advaltech Holding magyarországi leányvállalata, az autóipari alkatrészgyártással foglalkozó QSCH Kft (Link megjelenítése)  keresi leendő munkatársát a következő munkakörre:

Ebben a munkakörben az Ön feladatai:

  • Termék- és folyamatjóváhagyási folyamat kezelése, a vonatkozó dokumentációk elkészítése;
  • Mérőeszköz-felügyelet, mérőrendszer elemzés;
  • Általános minőségügyi dokumentációk elkészítése;
  • Gyártástámogatás minőségügyi oldalról, gyártásközi ellenőrzések;
  • Kapcsolattartás és kooperáció egyéb területekkel minőségügyi témában.

Elvárásaink Önnel szemben:

  • felsőfokú műszaki végzettség (ideális esetben minőségbiztosítás szakirány)
  • tárgyalóképes angol/német nyelvtudás
  • folyamatszemlélet,
  • 3D méréstechnikai jártasság előny,
  • autóipari gyártóvállalatnál szerzett legalább 2 éves minőségügyi tapasztalat,
  • megalapozott minőségügyi ismeretek (pl. 8D, FMEA, CONTROL PLAN, EMPB, PPF (VDA), PPAP, MSA
  • ISO/TS 16949 belső auditor képesítés.

 Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Kiemelt jelentőségű feladatok autóipari beszállítói környezetben

Várjuk fényképes, magyar és német vagy angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Tolna
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő