www.cvonline.hu
Minőségügyi mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.09.
Jelentkezési határidő: 2014.02.13.
Hirdetés azonosító: 721206
lejárt

(Vas)

Pozícióleírás
Autóiparban tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási mérnök (Szombathely)

Feladatok:

- Termék folyamatos nyomonkövetése minőségügyi szemmel
- FTQ fejlesztési akciótervek létrehozásának és bevezetésének koordinálása együttműködve a mérnökséggel és a design teammel
- Selejtkezelés és a selejt okok felszámolása a termeléssel és a mérnökséggel együttműködve
- Aktív részvétel a Response Teamek-ben
- Együttműködés a társterületekkel
- A 0km hibás és a garanciálisan visszaküldött termékek esetében a helyesbítő tevékenységek nyomonkövetése és jelentése (8D/5phase)
- A vevői eltérési engedélyek kezelése
- A hivatalos vevői reklamációk (WWFCC) megválaszolása és lezárása a vevői elvárásoknak megfelelően

Követelmények
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- Határozott fellépés
- Jó kommunikációs és koordinációs készség
- Rugalmas, nyitott személyiség
- Jó elemző és problémamegoldó készség
- ISO/TS 16949 autóipari szabvány ismerete előny