www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 1402 napja lejárt

A leendő munkatárs feladatai:

- Az élelmiszerbiztonsági kockázatmenedzsment irányítása a HACCP és az ISO 22000 követelményeinek összehangolásával.
- HACCP csoport irányítása és a HACCP tanulmányok támogatása.
- Kockázatbecslés a szállítás-, anyag-, termék- és technológiafejlesztésben és kivitelezésben.
- A minőség- és élelmiszerbiztonsághoz kapcsolódó helyi dokumentációs rendszer létrehozása és kezelése.
- Programok irányítása a higiéniai veszélyforrások meghatározására és kiküszöbölésére.
- Segíti a vásárlói panaszok csökkentését és támogatja az esetmenedzsment programokat: meghatározza és ellenőrzi a javító és megelőző tevékenységeket.

Elvárás

- főiskolai/egyetemi végzettség mérnöki/ élelmiszeri/ biológiai/ biokémiai vagy mezőgazdasági területen

- 3-5 éves szakmai tapasztalat élelmiszerbiztonsági és - minőségügyi mérnökként

- tárgyalóképes angol nyelvtudás

- B kategóriás jogosítvány

- jó kommunikációs képesség

- analitikus gondolkodásmód

- hatékony együttműködés nemzetközi környezetben

Fényképes önéletrajzát és jelentkezését magyar és angol nyelven az office.szeged@select.hu
e-mail címre várjuk.

Helyek Csongrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő