www.cvonline.hu
Exact Solutions Kft.-Minőségügyi mérnök

Minőségügyi mérnök

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk világszerte ismert, dinamikusan fejlődő, multinacionális autóipari gyártócég

Munkavégzés helye:
Mór

Feladatok:

  • A gyártásban fellépő minőségi eltérések kezelése
  • A vevői reklamációk analizálása, javító intézkedések meghatározása és bevezetése
  • Beszállítók hibáihoz kapcsolódó reklamációk elkészítése
  • A gyártófolyamat SPC eredményeinek folyamatos elemzése
  • Új termékekhez kapcsolódó minőségügyi feladatok koordinálása
  • Az elért eredmények rendszeres bemutatása
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy villamos- vagy minőségügyi mérnök)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (bejárási támogatás, bónusz)
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
Munkavégzés helye Mór
Kategória Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Mór