www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 840 napja lejárt
Multinacionális autóipari gyártócég részére keresünk Minőségügyi mérnök munkatársat.

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladat:
  • Vevői kapcsolattartás és vevői reklamációk feldolgozása;
  • Részvétel minőségügyi megbeszéléseken a vevőknél;
  • Részvétel új termékek bevezetésében;
  • Vevői auditok előkészítése és ezeken való részvétel;
  • Belső auditok végrehajtása;
  • Minőségfejlesztési tevékenység, az ehhez kapcsolódó hibaanalízis, végtermék tesztek tervezése, elvégzése;
  • Beszállítói kapcsolattartás, beszállítói reklamációk feldolgozása;
  • Beszállítói auditok lebonyolítása;
  • Gyártástámogatás (ellenőrzési és munkautasítások készítése, adatgyűjtési tevékenység, selejt elemzés, stb.).

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) műszaki/mérnöki végzettség;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Autóiparban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete (ISO-TS, SPC, FMEA, CP, MSA, APQP);
  • Kitűnő problémamegoldó képesség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás;
  • Vevői minőségügyi rendszerek ismerete (Audi, VW, Ford, Jaguar, Landrover,Suzuki, Honda, Getrag);
  • SAP ismeret.

Egyéb:

  • Saját autó szükséges a munkába járáshoz.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Egyéb: Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete (DNY-i irány)

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: E01mm

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés