www.cvonline.hu
Minőségügyi mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Tolna, Tolna
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1228485

Folyamatosan fejlődő, német tulajdonú Tolna megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Reklamációkezelés, vevői/beszállítói kapcsolattartás
  • Belső/külső minőségügyi problémák kezelése, nyomon követése, statisztikák értékelése
  • 8D riportok ismerete és használata
  • ISO 9001 minőségirányítási rendszer (optimális esetben autóipari szabványok) ismerete és használata
  • Minőségügyi intézkedések menedzselése, akciótervek készítése a minőségügyi problémák kezelésére
  • Folyamatos és hatékony kapcsolattartás a társrészlegekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy minőségügyi területen szerzett tapasztalat (1-3 év)
  • Kommunikációképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előny: Autóipari tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező munkahely
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli munkakör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.