www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 69 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fröccsöntött alkatrészek gyártásával foglalkozó autóipari partnerünk számára keresünk megbízható, proaktív, a fejlődés iránt elkötelezett kollégát

Minőségügyi mérnök pozícióba

Feladatok:

  • Műveleti utasítások, utó- és kiegészítő munkautasítások készítése, bevezetése
  • PPAP folyamat támogatása/APQP dokumentumok készítése
  • Aktív részvétel az új projektek bevezetési tervezésében
  • A vevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása
  • A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése
  • Teljes minőségbiztosítás a projekt során
  • Minőségügyi folyamatokkal kapcsolatos dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat (szakmai gyakorlat is előny)
  • Aktív, kommunikációképes angolnyelv-tudás
  • Nyitottság, kreativitás, proaktivitás
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlesztés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.