www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 14 napja lejárt

Német anyavállalatú, elektronikai termékek gyártására specializálódott partnerünk számára keresünk proaktív, tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalat által gyártott termékek minőségügyi problémáinak megoldása.

  • Reklamációs információk begyűjtése és kezelése.

  • A termék minőségével kapcsolatos belső és külső jelentések elkészítése.

  • Termékauditok irányítása.

  • A vállalat minőségirányítási és minőségbiztosítási rendszerének felügyelete.

  • Működtetése, elemzése és folyamatos fejlesztése.

  • A gyártási minőség és a vevői elégedettség nyomon követése és fejlesztése.

  • Hibaanalízissel kapcsolatos feladatok koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Min. 1-2 éves minőségügyi szakmai tapasztalat

  • Aktív, kommunikációképes németnyelv-tudás

  • Külföldi betanulás vállalása

  • Autóipari tapasztalat és angolnyelv-tudás előnyt jelent, de nem elvárás!

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Önállóság, jó problémamegoldó- és kommunikációs készség

  • Pontos, megbízható személyiség

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes, többelemű juttatási csomag

  • Tanulási, fejlődési lehetőség

  • Kihívásokkal teli, érdekes munka

  • Emberközpontú vállalati kultúra

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014