www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • Az álláshirdetés ma lejár

Német anyavállalattal rendelkező autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat Veszprém megyei üzemükbe az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termékekkel kapcsolatos vizsgálatok elvégzése

  • Gyökér-okok elemzése, akciótervek készítése, végrehajtásuk felügyelete

  • Reklamációk kivizsgálása, akciók menedzselése

  • Együttműködés a társosztályokkal (pl. termelés és logisztika)

  • Heti, havi értekezleteken való részvétel

  • Auditok levezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Autóiparban, hasonló területen szerzett gyakorlat

  • Tárgyalóképes angol- vagy németnyelv-tudás

  • Haladó szintű PC ismeretek

  • Megoldás-orientált gondolkodásmód

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Szakmai és egyéb tréningek

  • Rugalmas munkaidő beosztás

  • Izgalmas feladatok és remek kollégák

  • Megbízható, stabil vállalat, nemzetközi háttér

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye északnyugati része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.