www.cvonline.hu
Minőségügyi mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.16.
Jelentkezési határidő: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1179367

Elektronikai iparban érdekelt multinacionális megbízónk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • az európai vevők reklamációinak teljes körű kezelése és riportálása
  • együttműködés a társgyárakkal a reklamációk lezárásában
  • a vevői elégedettség folyamatos monitorozása és javítása
  • a minőségügyi labor munkájának folyamatos felügyelete és koordinálása
  • napi kapcsolattartás a vállalat külföldi részlegeivel
  • belső és vevői auditok lebonyolítása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • minőségügyi mérnöki tapasztalat
  • 8D reklamáció kezelés gyakorlati ismerete
  • nemzetközi minőségügyi szabványok és technikák gyakorlati ismerete (ISO/TS 16949, ISO 9001, VDA, Ishikawa, 5Why, FTA)
  • döntésképes, határozott személyiség

Előny

  • villamosmérnök diploma
  • vevői minőségügy területén szerzett tapasztalat
  • elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • SMT/SMD technológiák ismerete
  • német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • modern, inspiráló munkakörnyezet
  • érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.