www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 1153272

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Győr-Moson-Sopron)

Partnerük egy nagy múlttal rendelkező, nemzetközi vállalatcsoport tagjaként üzemel hazánkban több, mint 20 éve. Autóipari beszállítóként a legismertebb autógyártó cégek számára fejleszt és gyárt rolórendszereket.Részükre keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Előzetes minőségtervezés a termékfejlesztési fázisban, minőségbiztosítási módszerek felhasználásával (pl.: FMEA, PPAP)
  • Minőségbiztosítási feladatok ellátása a szériagyártás során
  • A folyamatok és termékek állandó javításának biztosítása a minőségbiztosítási szabályokat és vevői elvárásokat figyelembe véve
  • Vevőkkel való kapcsolattartás, minőségügyi képviselet ellátása, reklamációk kezelése 8D módszerrel

Elvárások:
  • Gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyékony német vagy angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • SAP ismeret előny

Juttatások:
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Relokációs támogatás

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group