www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Nemzetközi, elektromos gépek és alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk

Minőségügyi mérnök munkatársat

Feladatok:

  • Belső minőségügyi projektek kezdeményezése, végrehajtása, felügyelete
  • Vevői igények figyelemmel kísérése, és kielégítése
  • Nyersanyagok minőségi követelményeinek meghatározása a beszállítókkal
  • Minőségi / egészségügyi és biztonsági előírások meghatározása és vizsgálata
  • A gyártási folyamatok megfelelésének biztosítása mind nemzeti, mind nemzetközi szempontból
  • Együttműködés a munkatársakkal a különböző eljárások, a szabványok és a rendszerek létrehozásában
  • Vezetői / műszaki kimutatások készítése
  • Képzési igények felmérése
  • Minőségügyi dokumentumok felügyelete
  • Minőségfejlesztés, folyamatfejlesztés
  • Egyéb menedzseri kötelezettségek

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 évnyi tapasztalat minőségbiztosítási területen
  • Folyékony, tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • ISO Standards 9001, 14001
  • Határozottság, magabiztos fellépés
  • Kiváló műszaki tapasztalat
  • Jó tervező és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka
  • Erős kommunikációs készség

Munkavégzés helye: Békés megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.