www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 46 napja lejárt

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégnél dolgozni? Jelentkezzen hozzánk! Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás és vevői reklamációk feldolgozása

  • Részvétel minőségügyi megbeszéléseken a vevőknél

  • Részvétel új termékek bevezetésében

  • Vevői auditok előkészítése és részvétel vevői auditokon

  • Belső auditok végrehajtása

  • Minőségfejlesztési tevékenység, az ehhez kapcsolódó hibaanalízis, végtermék tesztek tervezése elvégzése

  • Beszállítói kapcsolattartás, beszállítói reklamációk feldolgozása

  • Beszállítói auditok elvégzése

  • Gyártástámogatás (ellenőrzési és munkautasítások készítése, adatgyűjtési tevékenység, selejt elemzés stb.)

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) műszaki/mérnöki végzettség

  • Minőségbiztosítási rendszerek, eszközök ismerete (ISO/TS, SPC, FMEA, CP, MSA, APQP)

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Kitűnő problémamegoldó készség

  • Számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

  • Vevői minőségügyi rendszerek ismerete (Audi, VW, Ford, Jaguar Landrover, Suzuki, Honda, Getrag)

  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)

  • Szakmai fejlődés lehetősége

  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.