www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 68 napja lejárt

Német testvérvállalattal rendelkező autóipari beszállító partnercégünk keres külföldi betanulási lehetőséggel, kiemelkedő bérezéssel és előre lepési lehetőséggel

Minőségügyi mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Vevőkapcsolattartás a felelősségi területén készült termékekkel kapcsolatban
  • A vevői bemintázások elkészítése együttműködésben a projektcsapattal és az SQA-val
  • Bemintázási dokumentációk kezelése és archiválása
  • PFMEA, Control Plan, hibakatalógusok és formalapok kezelése
  • Hibagyűjtés és dokumentálás, valamint a termékbevezetések kapcsán Pareto elemzések és akciótervek készítése
  • Együttműködés a társterületekkel a minőségügyi problémák megoldásában
  • ISO/TS 16949 szerinti minőségirányítási rendszer működtetése, folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • ISO TS 16949 és VDA 6.3 / VDA 6.5. belső auditori tapasztalat
  • FMEA, 8D, PPAP, APQP eljárások ismerete
  • KAIZEN eszközök ismerete
  • MS Office ezen belül MS Excel magasszintű ismerete
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Lakkozás és/vagy műanyagfröccsöntés területén szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.